Cİ-nin YAP üzvləri Anım Günü tədbirlərində iştirak ediblər 2025-09-30 16:14:00 / MÜHÜM HADİSƏLƏR
44  günlük Vətən müharibəsində qazanılmış şanlı Zəfərin 5-ci ildönümü, Azərbaycan Respublikasının Müdafiə Sənayesi Nazirliyinin yaradılmasının 20 illik yubileyi ilə əlaqədar sentyabrın 23-də  AR Elm və Təhsil Nazirliyinin akademik H.Əliyev adına Coğrafiya İnstitutunun YAP ilk ərazi təşkilatının sədr müavini Məhbubə Fətullayeva İnstitut əməkdaşları Həlimə Əhmədzadə,Ofeliya  Həsənova və Nigar Bayramova  ilə birlikdə YAP Yasamal rayon təşkilatının təşkil etdiyi “Azərbaycan silahının gücü” mövzusunda tədbirdə iştirak ediblər.
M.Fətullayeva həmçinin sentyabrın 27-də  YAP Yasamal rayon təşkilatının təşkilatçılığı ilə Zəfər Abidəsini  ziyarət edib.

Члены Партии «Ени Азербайджан» ИГ приняли участие в мероприятиях, посвященных Дню памяти.
23 сентября, в связи с 5-летием славной Победы, одержанной в 44-дневной Отечественной войне и 20-летием создания Мин. оборонной промышленности Азербайджанской Республики, заместитель председателя первичной территориальной организации партии ««Ени Азербайджан»» Института географии им. акад. Г. Алиева МНО АР Махбуба Фатуллаева и сотрудники института Халима Ахмедзаде, Офелия Гасанова и Нигяр Байрамова приняли участие в мероприятии на тему «Сила азербайджанского оружия», организованном Ясамальской районной организацией партии«ЕА».
27 сентября, при организации Ясамальской районной организации партии «Ени Азербайджан» М. Фатуллаева также посетила Монумент Победы.